E-SHOP - 100% ŠŤÁVY, SIRUPY, DŽEMY atd.
 - vše přímo od výrobce 

Obrázky v e-shopu jsou ilustrativní, vzhled láhve se liší podle zvoleného balení.
Obrázky v e-shopu jsou ilustrativní, vzhled láhve se liší podle zvoleného balení.

JAK OBJEDNAT - rozklikněte detail  vybraného produktu,

vyberte typ balení, klikněte na OBJEDNAT

Objednané zboží zasíláme do 7 dnů od nákupu, při nákupu nad 1000 Kč poštovné ZDARMA

Kategorie

Jmenuji se Lubomír Janhuba. Jsem pěstitel aronie, máty a levandule v oblasti Podbeskydí a výrobce produktů značky Janhuba.

V roce 2012 jsem osadil své první pole aroniovými keři. Na poli jsem relaxoval a bral jsem to ze začátku spíš jako mé další hobby. Z aronie jsem začal vyrábět šťávy a sirupy a protože měly velmi dobrý ohlas, rozhodl jsme se změnit svého koníčka v pracovní činnost, osázel jsme další pozemky a pustil se do toho.

A potom už to šlo vše velmi rychle :-)

V roce 2014 jsem obdržel za svůj Aroniovo-bezový nektar 1.místo v soutěži Regionální potravina MS kraje a v roce 2015 také 1.místo za Aroniovo-bezový sirup. Díky SZIFu, který soutěž organizuje, jsem měl možnost navštívit velké množství našich i zahraničních veletrhů a značka Aronie z Podbeskydí vyrazila do světa. Od roku 2018 pěstuji také mátu a levanduli.

V roce 2018 jsem udělal změny v designu a tváři firmy, především díky tomu, že výroba se rozrostla o další ovoce a už dávno nevyrábím pouze produkty z aronie. Změnil jsem logo i design výrobků a postupně se firma bude prezentovat pouze pod značkou Janhuba.


O našem aroniovém sadu v pořadu Herbář na ČT

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10614805433-herbar