Historie

2012

 logo mini

ARONIOVÉ SADY

 

 

 

V roce 2012 jsme osadili v úrodné a čisté krajině v Podbeskydí své první pole aroniovými keři. Z aronie jsme začali vyrábět šťávy a sirupy pod značkou Aronie z Podbeskydí.
Aronie si pěstujeme sami dodnes. Šťávu si sami lisujeme procesem za studena tak, abychom zachovali co nejvíce prospěšných látek.
Sirupy a šťávy dále zpracováváme šetrným procesem pasterace bez použití konzervantů a bez éček. Do receptů jsme vložili léta praxe a testování. Kombinací tradičního pěstování s vlastním zpracováním vytváříme kvalitní produkty s nezaměnitelnou chutí a vůní.

janhuba

2014

 logo mini

REGIONÁLNÍ POTRAVINA

 

 

V roce 2014 jsme obdrželi za Aroniovo-bezový nektar 1.místo v soutěži Regionální potravina MS kraje

 oaronii

2015

logo mini 

2. REGIONÁLNÍ POTRAVINA

 

 

V roce 2015 jsme obdrželi za Aroniovo-bezový sirup 1.místo v soutěži Regionální potravina MS kraje

2017

 logo mini

ZIMOLEZ

 

 

 

V tomto roce jsme osadili pole také zimolezovými keři, ze kterých zpracováváme džemy.

 3014_2

2018

 logo mini

DALŠÍ DRUHY OVOCE, DŽEMY

 

 

Postupně jsme díky stále větší poptávce začali spolupracovat s dalšími dodavateli ovoce. Brusinky, borůvky, maliny a další lesní ovoce pochází z odlehlých regionů východní Evropy bez průmyslové zátěže. Naše ovoce se nepěstuje průmyslově, ale je sbíráno ručně v lesích. Díky vysoce úrodné půdě a ekologické čistotě je toto ovoce ideální pro produkty ve vyjímečné chuti a biokvalitě.

Sortiment jsme rozšířili kromě sirupů a šťáv také o džemy, které se snažíme zpracovávat s minimálním množstvím přidaného cukru a zároveň dbát na to, aby bylo dosaženo vyvážené a plné chuti ovoce. Stále platí, že produkty zpracováváme velmi tradičně a poctivě s maximálním množstvím základních druhů ovoce. V tomto roce jsme začali také používat na produktech logo naší rodinné firmy Janhuba a změnili jsme náš internetový obchod na www.superovoce.cz

 vkusnye_yagody

2020

 logo mini

CENA HEJTMANA MS KRAJE

 

 

V tomto roce jsme za náš zimolezový džem obdrželi Cenu hejtmana MS kraje.
Do sortimentu jsme také nově zařadili pečené čaje.

2021

 logo mini

FIREMNÍ VIZE

 

 

 

 


V tomto roce pracujeme na nové řadě výrobků věnovanou nejnovějším technologiím zpracování ovoce a použití v různých formách. Chceme vyrábět potraviny v nejvyšší kvalitě se 100% přírodních ingrediencí a přispívat tak ke zdravému životnímu stylu.


kuličky_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZ-BIO-003
Všechny výrobky na stránce superovoce.cz jsou vyrobeny z přírodních surovin, které mohou obohatit váš jídelníček o pestrou stravu, antioxidanty, vitamíny a minerály. Konzumací těchto potravin však nemůžete ovlivňovat nemoci, ani se jimi léčit. Jedná se pouze o produkty pro rozšíření vaší výživové palety. Všechny potraviny vždy užívejte s rozvahou. U všech produktů uvádíme přírodní složky, ze kterých jsou potraviny vyrobeny. Pokud si nejste jistí užíváním některých přírodních složek v kombinaci s vašimi zdravotními obtížemi, konzultujte použití se svým lékařem nebo lékárníkem. Důležité je udržovat se fit a v kondici, zdravá strava a pohyb jsou ta nejlepší doporučení.