Historie

2012

 logo mini

ARONIOVÉ SADY

 

 

 

V roce 2012 jsme osadili v úrodné a čisté krajině v Podbeskydí své první pole aroniovými keři. Z aronie jsme začali vyrábět šťávy a sirupy pod značkou Aronie z Podbeskydí.
Aronie si pěstujeme sami dodnes. Šťávu si sami lisujeme procesem za studena tak, abychom zachovali co nejvíce prospěšných látek.
Sirupy a šťávy dále zpracováváme šetrným procesem pasterace bez použití konzervantů a bez éček. Do receptů jsme vložili léta praxe a testování. Kombinací tradičního pěstování s vlastním zpracováním vytváříme kvalitní produkty s nezaměnitelnou chutí a vůní.

janhuba

2014

 logo mini

REGIONÁLNÍ POTRAVINA

 

 

V roce 2014 jsme obdrželi za Aroniovo-bezový nektar 1.místo v soutěži Regionální potravina MS kraje

 oaronii

2015

logo mini 

2. REGIONÁLNÍ POTRAVINA

 

 

V roce 2015 jsme obdrželi za Aroniovo-bezový sirup 1.místo v soutěži Regionální potravina MS kraje

2017

 logo mini

ZIMOLEZ

 

 

 

V tomto roce jsme osadili pole také zimolezovými keři, ze kterých zpracováváme džemy.

 3014_2

2018

 logo mini

DALŠÍ DRUHY OVOCE, DŽEMY

 

 

Postupně jsme díky stále větší poptávce začali spolupracovat s dalšími dodavateli ovoce. Brusinky, borůvky, maliny a další lesní ovoce pochází z odlehlých regionů východní Evropy bez průmyslové zátěže. Naše ovoce se nepěstuje průmyslově, ale je sbíráno ručně v lesích. Díky vysoce úrodné půdě a ekologické čistotě je toto ovoce ideální pro produkty ve vyjímečné chuti a biokvalitě.

Sortiment jsme rozšířili kromě sirupů a šťáv také o džemy, které se snažíme zpracovávat s minimálním množstvím přidaného cukru a zároveň dbát na to, aby bylo dosaženo vyvážené a plné chuti ovoce. Stále platí, že produkty zpracováváme velmi tradičně a poctivě s maximálním množstvím základních druhů ovoce. V tomto roce jsme začali také používat na produktech logo naší rodinné firmy Janhuba a změnili jsme náš internetový obchod na www.superovoce.cz

 vkusnye_yagody

2020

 logo mini

CENA HEJTMANA MS KRAJE

 

 

V tomto roce jsme za náš zimolezový džem obdrželi Cenu hejtmana MS kraje.
Do sortimentu jsme také nově zařadili pečené čaje.

2021

 logo mini

FIREMNÍ VIZE

 

 

 

 


V tomto roce pracujeme na nové řadě výrobků věnovanou nejnovějším technologiím zpracování ovoce a použití v různých formách. Chceme vyrábět potraviny v nejvyšší kvalitě se 100% přírodních ingrediencí a přispívat tak ke zdravému životnímu stylu.


kuličky_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZ-BIO-003
Všechny výrobky na stránce superovoce.cz jsou vyrobeny z přírodních surovin, které mohou obohatit váš jídelníček o pestrou stravu, antioxidanty, vitamíny a minerály. Konzumací těchto potravin však nemůžete ovlivňovat nemoci, ani se jimi léčit. Jedná se pouze o produkty pro rozšíření vaší výživové palety. Všechny potraviny vždy užívejte s rozvahou. U všech produktů uvádíme přírodní složky, ze kterých jsou potraviny vyrobeny. Pokud si nejste jistí užíváním některých přírodních složek v kombinaci s vašimi zdravotními obtížemi, konzultujte použití se svým lékařem nebo lékárníkem. Důležité je udržovat se fit a v kondici, zdravá strava a pohyb jsou ta nejlepší doporučení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení